Mikkelin Toimipiste

Tullikatu 2, 50100 Mikkeli

Ajanvaraus* puh. 0505976804

Ajanvaraus ja infopuhelin palvelee sinua ma-pe klo 8-12, tämän jälkeen voit jättää viestin ja otamme sinuun yhteyttä seuraavana arkipäivänä

 

Henkilökunta

Kaisa Santala

LASTENPSYKIATRI, PSYKOTERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse nro 050-5976804 tai nettiajanvarauksella. 

LAPSET, NUORET JA AIKUISET

PSYKOTERAPIA, VARHAISEN VUOROVAIKUTUKSEN PSYKOTERAPIA

PERHETERAPIA

TYÖNOHJAUS JA KONSULTAATIO

Sanna Sinkko

PSYKOTERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse nro 044-5649308 tai sanna.sinkko@silmuke.fi

PSYKOTERAPIA, KOGNITIIVINEN JA RATKAISUKESKEINEN

TYÖNOHJAUS

NEUROPSYKIATRINEN VALMENNUS

HYPNOOSI

Tuija Vanhanen

PSYKOLOGI, PSYKOTERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse nro 050-5976804 tai nettiajanvarauksella. 

LAPSET, NUORET JA AIKUISET

PSYKOTERAPIA, PSYKODYNAAMINEN 

KASVATUSOHJAUS

TYÖNOHJAUS JA KONSULTAATIO

KOGNITIIVISTEN JA OPPIMISVALMIUKSIEN ARVIOT

Tuija Aarnio

PUHETERAPEUTTI, PSYKOTERAPEUTTI

Ajanvaraus tuija.aarnio@silmuke.fi tai nro 0440-386014

PSYKOTERAPIA, KOGNITIIVINEN

LAPSET, NUORET, AIKUISET

TYÖNOHJAUS

URHEILIJOIDEN PSYYKKINEN VALMENNUS


Anita Puustell

PSYKO- JA PERHETERAPEUTTI

Ajanvaraus antia.puustell@silmuke.fi tai puhelimitse nro 0400-720394

PSYKOTERAPIA

PERHETERAPIA 

TYÖNOHJAUS

NLP PRACTIONER

Henna Kekkonen

SEKSUAALITERAPEUTTI SSS

Ajanvaraus henna.kekkonen@silmuke.fi 

SEKSUAALITERAPIA

Kaisu Jouha

PSYKOTERAPEUTTI

Ajanvaraus kaisu.jouha@silmuke.fi tai nettiajanvaraus, puh 0440-560082

KOGNITIIVINEN PSYKOTERAPIA 

Jatta Raittila

PSYKOTERAPEUTTI, SEKSUAALITERAPEUTTI NACS

Ajanvaraus jatta.raittila@silmuke.fi tai nettiajanvaraus, puh 0440-527600

PSYKOTERAPIA, RATKAISUKESKEINEN

SEKSUAALITERAPIA


Mirja Karjula

NEUROPSYKIATRINEN VALMENTAJA

Ajanvaraus mirja.karjula@silmuke.fi tai nettiajanvaraus

NEUROPSYKIATRINEN VALMENNUS

Jody Merelle

RATKAISUKESKEINEN TERAPEUTTI

RATKAISUKESKEINEN TERAPIA, OPINNOT SUORITETTU ENGLANNISSA

TERAPIA MYÖS ENGLANNIN KIELELLÄ