Mikkelin Toimipiste

Tullikatu 2, 50100 Mikkeli

Ajanvaraus* puh. 0505976804

Ajanvaraus ja infopuhelin palvelee sinua ma-pe klo 8-12, tämän jälkeen voit jättää viestin ja otamme sinuun yhteyttä seuraavana arkipäivänä

 

Henkilökunta

Sanna Sinkko

PSYKOTERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse 044-5649308 tai sanna.sinkko@silmuke.fi

PSYKOTERAPIA, KOGNITIIVINEN JA RATKAISUKESKEINEN

TYÖNOHJAUS

NEUROPSYKIATRINEN VALMENNUS

HYPNOOSI

Tuija Vanhanen

PSYKOLOGI, PSYKOTERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse 050-468 4110

LAPSET, NUORET JA AIKUISET

PSYKOTERAPIA, PSYKODYNAAMINEN 

KASVATUSOHJAUS

TYÖNOHJAUS JA KONSULTAATIO

KOGNITIIVISTEN JA OPPIMISVALMIUKSIEN ARVIOT

Tuija Aarnio

PUHETERAPEUTTI, PSYKOTERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse 0440-386014 tai tuija.aarnio@silmuke.fi

PSYKOTERAPIA, KOGNITIIVINEN

LAPSET, NUORET, AIKUISET

TYÖNOHJAUS

URHEILIJOIDEN PSYYKKINEN VALMENNUS

Anita Puustell

PSYKO- JA PERHETERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse 0400-720394

PSYKOTERAPIA

PERHETERAPIA 

TYÖNOHJAUS

NLP PRACTIONER


Henna Kekkonen

AUKTORISOITU SEKSUAALINEUVOJA SSS, ERITYISTASON SEKSUAALITERAPEUTTI NACS

Ajanvaraus henna.kekkonen@silmuke.fi 

SEKSUAALITERAPIA

Kaisu Jouha

PSYKOTERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse 0440-560082 tai kaisu.jouha@silmuke.fi tai nettiajanvaraus

KOGNITIIVINEN PSYKOTERAPIA 

Jatta Raittila

PSYKOTERAPEUTTI, SEKSUAALITERAPEUTTI NACS

Ajanvaraus puhelimitse 0440-527600 tai jatta.raittila@silmuke.fi tai nettiajanvaraus

PSYKOTERAPIA, RATKAISUKESKEINEN

SEKSUAALITERAPIA

Raisa Kekkonen

TOIMINTATERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse 044-0339130 tai raisa.kekkonen@silmuke.fi

LASTEN, NUORTEN JA AIKUISTEN TOIMINTATERAPIA

LASTEN JA NUORTEN TOIMINTAKYVYN ARVIOINTI


Mirja Karjula

ERITYISOPETTAJA, NEUROPSYKIATRINEN JA NEUROKOGNITIIVINEN VALMENTAJA

Ajanvaraus mirja.karjula@silmuke.fi tai nettiajanvaraus

NEUROPSYKIATRINEN VALMENNUS

NEUROKOGNITIIVINEN VALMENNUS

YKSITTÄISTEN ÄÄNNEVIRHEIDEN KUNTOUTUS

Jody Merelle

RATKAISUKESKEINEN TERAPEUTTI

Ajanvaraus jody.merelle@silmuke.fi tai nettiajanvaraus

RATKAISUKESKEINEN TERAPIA, OPINNOT SUORITETTU ENGLANNISSA

TERAPIA MYÖS ENGLANNIN KIELELLÄ

Sonja Korhonen

TOIMINTATERAPEUTTI, SI- JA SIPT-KOULUTETTU

Ajanvaraus puhelimitse 040-7156363 tai sonja.korhonen@silmuke.fi tai

LAPSEN TOIMINTAKYVYN ARVIOINTI SENSORISEN INTEGRAATION JA PRAKSIAN TESTISTÖLLÄ

LASTEN TOIMINTATERAPIA

SENSORISEN INTEGRAATION TERAPIA

Marja Hokkanen

PSYKOFYYSINEN FYSIOTERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse 050-4679824

BBAT FYSIOTERAPIA

ÄÄNIMALJARENTOUTUS