Mikkeli

Mikkeli1200 (1).jpg

Kokonaisvaltaista terapiaa Mikkelissä

Mikkelin toimipisteemme sijaitsee aivan keskustan tuntumassa Mikkelin satamassa, osoitteessa Tullikatu 2, 50100 Mikkeli.

Varaathan ajan suoraan terapeutilta puhelimitse tai sähköpostitse.

Infopuhelin p. 050 5976804
palvelee arkisin ma-to klo 8-16 ja pe klo 8-14

Sinkko300.png
kaisujouha.png
sarikantelinen.png
kokko300.png
sarikuitunen.png
Sannah.png
Juliakontio.jpg
Sanna Sinkko


Psykoterapeutti


Ajanvaraus:
p. 044 5649308
sanna.sinkko@silmuke.fi

Kaisu Jouha


Psykoterapeutti


Ajanvaraus:
p. 0440 560082
kaisu.jouha@silmuke.fi

Sari Kantelinen


Neuropsykologian erikoispsykologi, PsL (VET)


Ajanvaraus:
p. 050 5976804

Susanna Kokko


Sosionomi AMK, Neuropsykiatrinen valmentaja


Ajanvaraus:
p. 040 4820550
susanna.kokko@silmuke.fi

Sari Kuitunen


Työnohjaaja
Ratkaisukeskeinen lyhytterapeutti

 


Ajanvaraus:
sari.kuitunen@silmuke.fi

Sanna Huoman


Neuropsykiatrinen valmentaja

NUOTTI -valmentaja

 

Ajanvaraus:
040-5482656 tai sanna.huoman@silmuke.fi

Julia Kontio


PsM, KTM, musiikkipedagogi

 

Ajanvaraus:
julia.kontio@silmuke.fi

tuijavanhanen.png
Mariannesaarelapuukko.png
puustell-anita (1).png
saar.png
uusitalo.png
samuhannukkala.png
kuva_mirka_malinen.jpg
Tuija Vanhanen


Psykoterapeutti
Psykologi
 

Ajanvaraus:
p. 050 468 4110

Marianne
Saarela-Puukko


Psykoterapeutti


Ajanvaraus:
p. 040 4168356
marianne.saarela-puukko@silmuke.fi

Anita Puustell


Perheterapeutti


Ajanvaraus:
p. 0400 720394

Katri Saar


Neuropsykologian erikoispsykologi
(Ei uusia asiakkaita ennen 31.7)


Ajanvaraus:
katri.saar@silmuke.fi

Nina Uusitalo


Neuropsykologian erikoispsykologi, PsL
Kouluttaja, valmentaja, työnohjaaja ja konsultti


Ajanvaraus:
p. 050 5758808

Samu Hannukkala


Psykologi


Ajanvaraus:
samu.hannukkala@silmuke.fi

Mirka Malinen

Neuropsykiatrinen valmentaja
Oma väylä kuntoutus
 

Ajanvaraus:

050 3477771
mirka.malinen@silmuke.fi

Tutustu tekijöihin