Lappeenrannan Toimipiste

Kauppakatu 40 D 4 kerros, 53100 Lappeenranta

Ajanvaraus* puh. 0505976804

*Ajanvaraus ja infopuhelin palvelee sinua ma-pe klo 8-12, tämän jälkeen voit jättää viestin ja otamme sinuun yhteyttä seuraavana arkipäivänä

 

Henkilökunta

Elina Rajajärvi

NEUROPSYKOLOGI

Ajanvaraus puhelimitse 040-5622849 tai elina.rajajarvi@silmuke.fi. 

NEUROPSYKOLOGINEN TUTKIMUS

NEUROPSYKOLOGINEN KUNTOUTUS

Sanna Sinkko

PSYKOTERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse 044-5649308 tai sanna.sinkko@silmuke.fi

PSYKOTERAPIA, KOGNITIIVINEN JA RATKAISUKESKEINEN

TYÖNOHJAUS

NEUROPSYKIATRINEN VALMENNUS

HYPNOOSI

Tuija Vanhanen

PSYKOLOGI, PSYKOTERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse 050-468 4110

LAPSET, NUORET JA AIKUISET

PSYKOTERAPIA, PSYKODYNAAMINEN 

KASVATUSOHJAUS

TYÖNOHJAUS JA KONSULTAATIO

KOGNITIIVISTEN JA OPPIMISVALMIUKSIEN ARVIOT

Kyllikki Mäki-Burakowski

NEUROPSYKOLOGI

Ajanvaraus puhelimitse 040-847 5217 tai kyllikki.maki-burakowski@silmuke.fi

LASTEN JA NUORTEN NEUROPSYKOLOGINEN KUNTOUTUS


Eveliina Stam

PUHETERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse 044-9814341.

PUHETERAPEUTTINEN KUNTOUTUS

PUHETERAPEUTTISET KONSULTAATIOT JA OHJAUS

ASIANTUNTIJALUENNOT JA KOULUTUKSET

Kari Krauel

PSYKOTERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse 040-7346684 tai kari.krauel@silmuke.fi tai nettiajanvaraus.

PSYKOTERAPIA, RATKAISUKESKEINEN

PARISUHDETERAPIA

PARISUHDE SOLMUSSA® -VALMENNUS

TYÖNOHJAUS

OMAN ELÄMÄN 9 ASKELEEN ANALYYSI

COACHING/VALMENNUS

Sonja Korhonen

TOIMINTATERAPEUTTI, SI- JA SIPT-KOULUTETTU

Ajanvaraus puhelimitse 040-7156363 tai sonja.korhonen@silmuke.fi

LAPSEN TOIMINTAKYVYN ARVIOINTI SENSORISEN INTEGRAATION JA PRAKSIAN TESTISTÖLLÄ

LASTEN TOIMINTATERAPIA

SENSORISEN INTEGRAATION TERAPIA

Raisa Kekkonen

TOIMINTATERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse 044-0339130 tai raisa.kekkonen@silmuke.fi

LASTEN JA NUORTEN TOIMINTAKYVYN ARVIOINTI

 

Minna Laine

SAIRAANHOITAJA (YAMK), PERHEKONSULTTI, RENTOUTUSTERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse 050-574 9256 tai minna.laine@silmuke.fi tai nettiajanvarais

PERHEKONSULTAATIO

TUKIKESKUSTELU

Merja Tompuri

TOIMINTATERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse 040-7686 368

LASTEN TOIMINTATERAPIA

MINDFULNESS-OHJAUS

KOULUTUS JA KONSULTOINTI



Saarinka Mäki-Hokkonen

LASTENPSYKIATRIAN ERITYISPÄTEVYYS

NUORISOPSYKIATRIA (ERIKOISTUMISVAIHE)

PSYKOTERAPEUTTI

Ajanvaraus puhelimitse 050-5976804

LASTEN-, NUORISO- JA AIKUISPSYKIATRIA

PERHETERAPIA