Lappeenranta

Lappeenranta1200x400 (1).jpg

Kokonaisvaltaista terapiaa Lappeenrannassa

Lappeenrannan toimipisteemme sijaitsee keskustassa kauppakeskus Gallerian yhteydessä olevassa Maakuntagallerian talossa, osoitteessa Kauppakatu 40 D, 53100 Lappeenranta.

Varaathan ajan suoraan terapeutilta puhelimitse tai sähköpostitse.

Infopuhelin p. 050 5976804
palvelee arkisin ma-to klo 8-16 ja pe klo 8-14

elinarajajarvi.png
pirjovantanen.png
Joukopakarinen.png
Sinkko300.png
pirjotimperi.png
sannaniskanen.png
Soile+Lumme.png
Joonasselenius.png
sonjakorhonen.png
minnasorsa.png
minnalaine.png
Vahvanen300.png
Elina Rajajärvi


Neuropsykologian erikoispsykologi, PsL (VET, työnohjaaja)
 

Ajanvaraus:
p. 040 5622849
elina.rajajarvi@silmuke.fi

Pirjo Vantanen


Neuropsykologian
Erikoispsykologi PsL


Ajanvaraus:
p. 040 7544413
pirjo.vantanen@silmuke.fi

Jouko Pakarinen


Psykologi


Ajanvaraus:
jouko.pakarinen@silmuke.fi

Sanna Sinkko


Psykoterapeutti


Ajanvaraus:
p. 044 5649308
sanna.sinkko@silmuke.fi

Pirjo Timperi


Psykoterapeutti


Ajanvaraus:
pirjo.timperi@silmuke.fi

Sanna Niskanen


NUOTTI-valmentaja
Auktorisoitu Seksuaalineuvoja (SSS)
 

Ajanvaraus:
p. 050 5139770
sanna.niskanen@silmuke.fi

Soile Lumme


NUOTTI - valmentaja
LCAF Certified Coach®
Ratkaisukeskeinen valmentaja


Ajanvaraus:
soile.lumme@silmuke.fi

Joonas Selenius


Fysioterapeutti


Ajanvaraus:
joonas.selenius@silmuke.fi

Sonja Korhonen


Toimintaterapeutti (Lapset)


Ajanvaraus:
p. 040 7156363
sonja.korhonen@silmuke.fi

Minna Sorsa


Toimintaterapeutti (Lapset)


Ajanvaraus:
p. 045 7833 8370
minna.sorsa@silmuke.fi

Minna Laine


Sairaanhoitaja (YAMK), Perhekonsultti, Rentoutusterapeutti
NUOTTI -valmentaja
Lappeenranta
 

Ota yhteyttä:
p. 050 5749256
minna.laine@silmuke.fi

Hanna Vahvanen


Ratkaisukeskeinen lyhytterapeutti
NUOTTI - Valmentaja

Varaa aika

p. 040 963 5093 tai hanna.vahvanen@silmuke.fi

juhakemppinen.jpg
Silmuke+pyorea.png
tuijavanhanen.png
Kasurinen300.png
tiinapriittasavela.png
Paulatilli.png
Silmuke+pyorea.png
Jennyruotsalainen.png
merjatompuri.png
uusitalo.png
samuhannukkala.png
sarikantelinen.png
Juha Kemppinen


Lääkäri ja sosiologi, yleislääketieteen ja psykiatrian erikoislääkäri


Ajanvaraus:
juha.kemppinen@silmuke.fi

Kyllikki Mäki-Burakowski


Neuropsykologi (ET)


Ajanvaraus:
p. 040 847 5217
kyllikki.maki-burakowski@silmuke.fi

Tuija Vanhanen


Psykoterapeutti
Psykologi
 

Ajanvaraus:
p. 050 468 4110

Julia Kasurinen


Psykologi


Ajanvaraus:
p. 050 597 6804
Julia.kasurinen@silmuke.fi

Tiinapriitta Savela


Musiikkiterapeutti


Ajanvaraus:
p. 040 7027373
tiinapriitta.savela@silmuke.fi

Paula Tilli


Seksuaaliterapeutti
Seksuaalineuvoja


Ajanvaraus:
p. 050 5565485
paula.tilli@silmuke.fi

Saarinka Mäki-Hokkonen


Lasten- ja nuorisopsykiatrian erikoislääkäri


Ajanvaraus:
p. 050 5976804

Jenny Ruotsalainen


Ratkaisukeskeinen lyhytterapeutti


Ajanvaraus:
p. 041 7247302
jenny.ruotsalainen@silmuke.fi

Merja Tompuri


Toimintaterapeutti (Lapset)


Ajanvaraus:
p. 040 7686 368

Nina Uusitalo


Neuropsykologian erikoispsykologi, PsL
Kouluttaja, valmentaja, työnohjaaja ja konsultti


Ajanvaraus:
p. 050 5758808

Samu Hannukkala


Psykologi


Ajanvaraus:
samu.hannukkala@silmuke.fi

Sari Kantelinen


Neuropsykologian Erikoispsykologi (VET)


Ajanvaraus:
p. 050 5976804

Tutustu tekijöihin