Kotka

kotka-sculpture-walk-gf535549e8_1920.jpg

Kokonaisvaltaista terapiaa Kotkassa

Kotkan toimipisteemme sijaitsee Kotkan ydinkeskustassa osoitteessa Keskuskatu 10, 48100

 

Infopuhelin p. 050 5976804
palvelee arkisin ma-to klo 8-16 ja pe klo 8-14

elinarajajarvi.png
pirjovantanen.png
Haikala300.png
Phirvisaari.png
minnasorsa.png
uusitalo.png
Räsänen_Uusi300.png
Elina Rajajärvi


Neuropsykologian erikoispsykologi, PsL (VET, työnohjaaja)
 

Ajanvaraus:
p. 040 5622849
elina.rajajarvi@silmuke.fi

Pirjo Vantanen


Neuropsykologian
Erikoispsykologi PsL


Ajanvaraus:
p. 040 7544413
pirjo.vantanen@silmuke.fi

Jussi Haikala


Ratkaisukeskeinen lyhytterapeutti


Ajanvaraus:
jussi.haikala@silmuke.fi
p. 041 541 4896

Paula Hirvisaari


Seksuaaliterapeutti


Ajanvaraus:
p. 045 6338013
paula.hirvisaari@silmuke.fi

Minna Sorsa


Toimintaterapeutti (Lapset)


Ajanvaraus:
p. 045 7833 8370
minna.sorsa@silmuke.fi

Nina Uusitalo


Neuropsykologian erikoispsykologi, PsL
Kouluttaja, valmentaja, työnohjaaja ja konsultti


Ajanvaraus:
p. 050 5758808

Mari Räsänen


Neuropsykiatrinen valmentaja
Ratkaisukeskeinen lyhytterapeutti


Ajanvaraus:
mari.rasanen@silmuke.fi
p. 041 5022315

Silmuke+pyorea.png
sarikantelinen.png
Jennyruotsalainen.png
sonjakorhonen.png
JanitaBlomfelt.png
Silmuke+pyorea.png
Kasurinen300.png
Kyllikki Mäki-Burakowski


Neuropsykologi (ET)


Ajanvaraus:
p. 040 847 5217
kyllikki.maki-burakowski@silmuke.fi

Sari Kantelinen


Neuropsykologian Erikoispsykologi (VET)


Ajanvaraus:
p. 050 5976804

Jenny Ruotsalainen


Ratkaisukeskeinen lyhytterapeutti


Ajanvaraus:
p. 041 7247302
jenny.ruotsalainen@silmuke.fi

Sonja Korhonen


Toimintaterapeutti (Lapset)


Ajanvaraus:
p. 040 7156363
sonja.korhonen@silmuke.fi

Janita Blomfelt


Sairaanhoitaja 
Neuropsykiatrinen valmentaja


Ajanvaraus:
p. 046 9022848 janita.blomfelt@silmuke.fi

Henna Karvonen


Perheterapeutti


Ajanvaraus p. 050 5976804

Julia Kasurinen


Psykologi


Ajanvaraus:
p. 050 597 6804
Julia.kasurinen@silmuke.fi

Tutustu tekijöihin